Pokračování publikace švédského pedagoga Axel Benthien je určena nejen těm, kteří chtějí úspěšně zvládnout hru na keyboard, ale je přínosem i pro kytaristy, zpěváky a hráče na dechové nástroje, kteří zde najdou základní principy kompozice. Obsahuje mnoho užitečných rad metodicky postavených na řadě populárních písní. Publikace jsou určena pro všechny jednomanuálové modely s doprovodnou automatikou a automatickým bubeníkem. Šestidílnou školu lze použít jako úvod ke hře na klávesové nástroje, k výuce na uměleckých školách i pro samouky.

Autor Axel Benthien
Rok vydání 2021