Škola hry na kytaru Škola hry na kytaru pro začátečníky Jiřího Jirmala se od svého prvního vydání před třiceti lety stala jednoznačně nejužívanějším pedagogickým materiálem pro výuku kytarové hry. Na základě kombinací technických cvičení a skladeb hudebního klasicizmu probírá všechny základní technické postupy nutné pro zvládnutí tzv. klasické hry na kytaru. Důsledná je rovněž i hudebně-teoretická průprava, najdeme zde i přehled akordů v kontextu jednotlivých tónin.

Autor Jiří Jirmal
Jazyk německé
Nakladatelství Bärenreiter Praha s.r.o.
Rok vydání 2020
Vydavatel Bärenreiter