Kapitoly systematické sociologie - Jiří Reichel Text je koncipován jako studijní materiál pro posluchače sociologie, andragogiky, personálního řízení a příbuzných oborů. Nabízí obecnou orientaci v základních sociologických otázkách. Publikace je výsledkem redukcí a preferencí reflektujících specifika andragogické a personalistické problematiky. Orientuje se na souvislosti v těchto oblastech klíčové. Text mohou dobře využít také studenti a absolventi jiných oborů či čtenáři z řad laické veřejnosti. z kategorie E-knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Sociologie od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Autor Reichel Jiří
Výrobce Grada