Kapitoly systematické sociologie

Cena produktu Kapitoly systematické sociologie není známa.

Popis produktu Kapitoly systematické sociologie: Titul: Kapitoly systematické sociologie Autor: Jiří Reichel EAN: 9788024725949 ISBN: 978-80-247-2594-9 Nakladatel: GRADA Publishing, a.s. Rok vydání: 200809 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Roz... > více informací

Kapitoly systematické sociologie - popis

Titul: Kapitoly systematické sociologie Autor: Jiří Reichel EAN: 9788024725949 ISBN: 978-80-247-2594-9 Nakladatel: GRADA Publishing, a.s. Rok vydání: 200809 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 140 x 210 mm Počet stran: 240 Váha: 302 g Jazyk: CZE Kapitoly systematické sociologie - Jiří Reichel Text je koncipován jako studijní materiál pro posluchače sociologie, andragogiky, personálního řízení a příbuzných oborů. Nabízí obecnou orientaci v základních sociologických otázkách. Publikace je výsledkem redukcí a preferencí reflektujících specifika andragogické a personalistické problematiky. Orientuje se na souvislosti v těchto oblastech klíčové. Text mohou dobře využít také studenti a absolventi jiných oborů či čtenáři z řad laické veřejnosti.

Obor Právo

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kapitoly systematické sociologie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura pro střední školy nebo Literatura pro předškoláky, Literatura pro vysoké školy, Literatura pro základní školy.

Nejlevnější Kapitoly systematické sociologie akční ceny - Levné Kapitoly systematické sociologie

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kapitoly systematické sociologie stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kapitoly systematické sociologie najdete u nás.