Dětství je plné dobrodružství, objevování a kreativity. A toto šplhací lano Eduko je přesně tím pravým nástrojem, který vašim dětem pomůže prozkoumávat svět okolo nich a rozvíjet jejich dovednosti. Na laně jsou tři pevné uzly, které slouží jako opora nohou pro děti. Toto inteligentní řešení zajišťuje, že budou vaše děti šplhat bezpečně a s jistotou. Uzly jsou umístěny v ideální výšce pro děti od tří let, což z tohoto produktu činí skvělý nástroj pro rozvíjení motorických dovedností. Toto šplhací... Celý popis

Toto šplhací lano je nezbytným doplňkem pro moderní dětská hřiště a zahrady. Lano je vyrobeno z přírodního materiálu, což znamená, že bude zapadat do jakéhokoli venkovního prostředí. Vaše děti si budou moci hrát s přáteli, trávit čas na vzduchu a získávat nové nezapomenutelné zážitky.

Specifikace produktu:

Nosnost do 100 kg