Autor : Miloslav Klement, Popis : Druh publikace: pedagogická hudebnina Nástrojová skupina: Zobcová flétna Obsazení / žánr: zobcová sopránová flétna Jazyk publikace: cz. Tato nástrojová škola Miloslava Klementa poskytuje v jednadvaceti lekcích elementární zvládnutí nástroje. Nabízí hmatové kombinace jak pro starší, tzv. německý typ zobcové flétny, tak pro dnes běžnější typ barokní. Hudební nauka se v jednotlivých lekcích neprobírá, pouze se na ni odkazuje. Každá lekce je rozvržena do... Celý popis

Autor : Miloslav Klement, Popis :

Druh publikace: pedagogická hudebnina
Nástrojová skupina: Zobcová flétna
Obsazení / žánr: zobcová sopránová flétna
Jazyk publikace: cz.
Tato nástrojová škola Miloslava Klementa poskytuje v jednadvaceti lekcích elementární zvládnutí nástroje. Nabízí hmatové kombinace jak pro starší, tzv. německý typ zobcové flétny, tak pro dnes běžnější typ barokní. Hudební nauka se v jednotlivých lekcích neprobírá, pouze se na ni odkazuje. Každá lekce je rozvržena do deseti částí. Pět technických cvičení na nově probíranou látku, dvě skladbičky pro duo zobcových fléten a tři sólové přednesové kusy s doprovodem klavíru. Na rozdíl od četných jiných publikací tohoto zaměření je Klementova škola jako jediná založena na skladbách staré hudby, originálně určených zobcové flétně.
Druh sortimentu : Kniha, Název : Základy hry na sopránovou zobcovou flétnu, Jazyk : Čeština,

Autor Miloslav Klement
Rok vydání 2021