Všichni žijem v blázinci

(1 hodnocení)

Publikace: Všichni žijem v blázinci - Současnost očima psychiatra - Honzák Radkin;Červenková Renata. Současnost očima psychiatra „Všichni žijem’ v blázinci,“ tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá lidským strastem. V rozhovorech s novinářkou Renatou Červenkovou se zamýšlí nad způsobem života, který dnes vedeme, i nad stavem společnosti, v níž duchovní rozvoj výrazně pokulhává za technickým. Co nám to přinese? Publikace: Všichni žijem v blázinci - Současnost očima psychiatra - Honzák Radkin;Červenková Renata.

Žánr naučné
Rok vydání 2022