Škola hry na klarinet 1

(4 hodnocení)

Praxí a potřebami učitelů na ZUŠ prověřená škola hry na klarinet. Tento titul se stal základní učební pomůckou na hudebních školách při základech výuky na tento nástroj. Škola nepředpokládá předchozí hudební průpravu a obsahuje také cvičení pro rozvoj hudebního sluchu a rytmického cítění. Publikace je doplněna posuvnou tabulkou hmatů. Publikace je ve dvojjazyčném (česko-německém) provedení.

Autor Bedřich Zákostelecký
Nakladatelství Bärenreiter Praha s.r.o.
Rok vydání 2017
Vydavatel Bärenreiter Praha