Jak krtek Barbora pomohl objevit poklad. Představujeme vám dětskou edici, která se věnuje vzdělávání dětí doma i ve škole. Budou zde vycházet knihy pro děti všech věkových kategorií od 2 do 15 let. Poučení, vzdělání, hry i zábavu, to vše vaše děti naleznou v našich knihách. Najdete zde pracovní sešity nabízející dostatek námětů ke cvičení pro vývoj grafomotoriky, dále knihy věnované jazyku a čtení. Vycházejí zde i související metodiky určené rodičům, učitelům i speciálním pedagogům. Malým kouzelníkům se poodhalí tajuplný svět kouzel. Těm, které očarovalo herectví, podá ruku „princ Hamlet“ a spolu se svými vtipnými společníky je provede kouzelným světem divadla a literatury. Také malí vědci si přijdou na své, za pomoci jednoduchých experimentů zábavným způsobem ověří platnost fyzikálních a chemických zákonů. Pevně věříme, že každý si zde najde to své.

Žánr dětské
Rok vydání 2014