Předškoláci ve školce

(0 hodnocení)

Publikace: Předškoláci ve školce - Grafomotorika, příprava na psaní, rozvíjení číselné představivosti a zrak - Lauberová Kateřina. Soubor pracovních listů, s nimiž se děti mohou vydat na cestu poznání – objevovat vzájemné vztahy mezi objekty okolního světa, rozeznávat nejjednodušší geometrické útvary, osvojovat si číselné představy a posilovat vědomí logických vazeb. Rozvíjejí si sluchové vnímání, zrakovou orientaci (zraková analýza a syntéza, skládání celku, vnímání vztahu figura-pozadí atd.) i sluchovou a zrakovou paměť. Knížka poslouží také ke zdokonalování dětské grafomotoriky a připravenosti dětí na psaní a čtení. Publikace je určena učitelkám mateřských škol a rodičům 5–6letých dětí. Kateřina Lauberová, Martina Miosgová jsou učitelkami v mateřské škole. Publikace: Předškoláci ve školce - Grafomotorika, příprava na psaní, rozvíjení číselné představivosti a zrak - Lauberová Kateřina.

Žánr naučné
Rok vydání 2015