Alison Munden, Jon Arcelus Počet stran: 120 Vazba: brožovaná Překladatel: Dagmar Tomková Děti trpící poruchou pozornosti s hyperaktivitou (syndromem ADHD) představují pro své rodiče a učitele náročnou zkoušku. Ale i dětem samým přináší jejich postižení řadu problémů a často ohrožuje jejich zařazení do společnosti a někdy i zdraví. Kniha je přehledem současných poznatků o specifických poruchách pozornosti a hyperaktivitě u dětí a zároveň je vodítkem pro práci s nimi.

Alison Munden, Jon Arcelus Počet stran: 120

Vazba: brožovaná