Klorane Tuhý šampon s mangem - suché vlasy 80 g Velkorysé k suchým a matným vlasům. Botanici vybrali mangové máslo, Mongifera indica L., pro své jedinečné složení mastných kyselin, které hydratují a vyživují vlasové vlákno, aniž by je zatěžovalo. Nový ekologický šampon s ještě luxusnější vůní, hluboce vyživuje vlasy od první aplikace a zanechává je lesklé, jemné a pružné. Velkorysý k přírodě. Společnost Klorane pokračuje v inovacích hledáním hodnoty v tom, co by jinak bylo vnímáno jako odpad:... Celý popis

Klorane Tuhý šampon s mangem - suché vlasy 80 g

Velkorysé k suchým a matným vlasům.

Velkorysý k přírodě.

Společnost Klorane pokračuje v inovacích hledáním hodnoty v tom, co by jinak bylo vnímáno jako odpad: mango jádra, která byla tradičně vyhozena, se používají k výrobě našeho vysoce výživného a mimořádně luxusního mangového másla!

Vhodné pro děti od 3 let.

Balení obsahuje 80g.

Dávkování a způsob užití:
Třením mezi rukama vytvořte pěnu. Vmasírujte do vlasů a vlasové pokožky. Opláchněte.

Složení.
Triticum Vulgare (Wheat) Starch (Triticum Vulgare Starch)*. Sodium Cocoyl Isethionate. Disodium Lauryl Sulfosuccinate. Cetearyl Alcohol*. Glycerin*. Water (Aqua)*. Hydrogenated Castor Oil*. Zea Mays (Corn) Starch (Zea Mays Starch)*. Mangifera Indica (Mango) Seed Butter (Mangifera Indica Seed Butter)*. Fragrance (Parfum). Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer. Cocamidopropyl Betaine. Decyl Glucoside*. Red 4 (Ci 14700). Yellow 5 (Ci 19140)

*Složky přírodního původu.
Nevhodné pro děti do 3 let.

Značka Klorane
Určení unisex
Druh vlasů pro suché vlasy
Proti roztřepeným konečkům ne