M.Mačáková, R.Pernikářová, D.Seidlová, K.Šťovíčková a kol. Počet stran: 52 Formát: A4 Vazba: sešitová Pracovní sešit obsahuje tematicky řazené úlohy pro 7. ročník ZŠ. Sešity umožní žákovi osvojit si hravou a zábavnou formou učivo daného ročníku a současně se z připravených úloh může dozvědět i několik zajímavostí nad rámec běžného učiva a porozumět dalším mezipředmětovým vazbám. Součástí pracovního sešite jsou kromě tří souhrnných testů i listy na poznámky, které může žák využít dle vlastní potřeby.... Celý popis

M.Mačáková, R.Pernikářová, D.Seidlová, K.Šťovíčková a kol. Počet stran: 52

Formát: A4

Vazba: sešitová

Pracovní sešit obsahuje tematicky řazené úlohy pro 7. ročník ZŠ. Sešity umožní žákovi osvojit si hravou a zábavnou formou učivo daného ročníku a současně se z připravených úloh může dozvědět i několik zajímavostí nad rámec běžného učiva a porozumět dalším mezipředmětovým vazbám. Součástí pracovního sešite jsou kromě tří souhrnných testů i listy na poznámky, které může žák využít dle vlastní potřeby. Na tvorbě se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování přírodopisu.

* Pracovní sešit má přehledné a poutavé grafické zpracování

* Na konci každé kapitoly je souhrnný test

* Uvnitř sešitu je přehled učiva a prostor na vlastní poznámky

Pracovní sešit obsahuje:

* Opakování učiva 6. ročníku