Hodnocení učitelů

(1 hodnocení)

Publikace: Hodnocení učitelů - Trojanová Irena. Hodnocení pracovníků je nedílnou součástí práce každého vedoucího pracovníka. I ředitel školy tak musí hodnotit své pedagogy, jenže v porovnání s jinými vedoucími pracovníky má mnohem složitější pozici. Činnost učitele je různorodá a její výsledky bývají obtížně uchopitelné. Co všechno je tedy možné na práci učitele objektivně hodnotit? Jaké nástroje využít? A může někdo řediteli školy s hodnocením učitelů pomoci? To vše a ještě mnohé další obsahuje tato publikace. Text navíc doprovázejí nejen příklady z praxe a otázky k zamyšlení, ale také praktické materiály, okamžitě využitelné v praxi. I díky nim se kniha stává neocenitelným pomocníkem každého ředitele školy. Publikace: Hodnocení učitelů - Trojanová Irena.

Žánr odborné
Rok vydání 2017