Uplynul rok od doby, kdy Erica Spencerová zemřela po pádu ze schodů. Tragická nehoda se odehrála na halloweenském večírku, kterého se zúčastnili všichni Eričini přátelé z exkluzivní čtvrti Severn Oaks. Místní už pomalu zapomínají a jejich životy se vracejí do zajetých kolejí. Jenomže pak se na Facebooku zdejší školy objeví oznámení, které vyvolá zlověstné vzpomínky – připravuje se podcast, jehož autor prozradí, co se oné noci doopravdy stalo. Hned v prvním díle je označeno šest podezřelých a neznámý hlas slíbí, že v poslední epizodě odhalí Eričina vraha. Každý další díl se pak zaměřuje na nového podezřelého a Eričini blízcí začínají propadat panice. Všichni totiž skrývají nějaké tajemství a někdo má opravdu na svědomí lidský život.

Žánr beletrie
Rok vydání 2022