Bigjigs jezdík Tygr

(1 hodnocení)

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: Bigjigs Baby Dřevěný jezdík Tygr. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: strkadla. Rovnováha a pohyb jsou dovednosti, které dětem tento jezdík pomůže rozvinout. Držadlo je zakončeno kuličkou, lze jej tedy jednoduše uchopit. Děti mohou tygra strkat nebo tahat doma i venku. Tato hračka podporuje děti v chůzi a porozumění příčině a následku. Vyrobeno z kvalitních materiálů ze zodpovědných zdrojů. Splňuje evropské bezpečnostní standardy.

Výrobce Bigjigs Toys
Druh puzzle