Tato škola je určena pro všechny jednomanuálové modely s doprovodnou automatikou a automatickým bubeníkem. Školu lze použít jako úvod ke hře na klávesové nástroje, ale i k výuce na uměleckých školách. Je vhodná i pro samouky. V tomto díle je kladen důraz na rozvoj instr. techniky. Levá ruka postupně rozvíjí lineární způsob hry. Dalšími tématy jsou nové tóniny dur a mol, sedm dalších akordů, nácvik základního frázování a artikulace a rozšíření znalostí hudební teorie.

Výrobce Bärenreiter
Autor Benthien Axel