Ceníte si hodnotných her, které kromě zábavy umožňují dětem získávat znalosti a rozvíjet důležité dovednosti? BrainBox - Obrázky splní vaše očekávání! Nahlédněte do krabice a objevte 55 obrázků se zvířaty, předměty a situacemi z každodenního života, které vašemu dítěti umožní naučit se nová slova a procvičit si jednoduché počítání. Hra s BrainBoxem je navíc založena na zapamatování, takže umožňuje rozvíjet jednu z nejdůležitějších dětských dovedností. Co je BrainBox? Jedná se o sérii jedinečných vzdělávacích her, které podpoří rozvoj vašich dětí nebo svěřenců v každé fázi učení. Pomocí dynamické a poutavé hry umožňují hry z řady BrainBox rozvoj znalostí a podporují také trénink paměti a postřehu, což jsou klíčové dovednosti pro rozvoj. Každá krabička představuje sadu karet, které mají na jedné straně obrázek (musíte se na něj určitou dobu dívat) a na druhé straně sadu otázek, které prověřují nejen naši paměť, ale také znalosti daného tématu. O co jde? Vezměte si kartu z krabice a otočte přesýpací hodiny. Dívejte se na obrázek na kartičce tak dlouho, dokud se písek neprosype. Pokud potřebuješ více času, můžeš přesýpací hodiny znovu otočit. Předej kartu jinému hráči a hoď kostkou. Číslo na kostce udává, na kterou otázku musíte odpovědět (například pokud hodíte dvojku, odpovídáte na otázku číslo 2). Hráč, kterému kartu předáte, přečte nahlas otázku, na kterou musíte odpovědět. Poté zkontroluje vaši odpověď pohledem na obrázek na druhé straně karty. Je-li odpověď správná, kartu si ponechte. Pokud je špatná, vraťte kartu zpět do krabice. Nyní je na řadě další hráč. Hráč, který po uplynutí 10 minut nasbírá nejvíce karet, vyhrává! Proč si tuto hru zamilujete? Je to kombinace skvělé, dynamické zábavy s reálným rozvojem znalostí ve specifických oblastech. Testy ukázaly, že hry BrainBox jsou vynikajícím rozšířením předškolní a školní výuky; jsou vhodné pro použití ve škole i doma. Hry BrainBox jsou uzpůsobeny pro společnou hru dětí a dospělých, aby byla přínosná pro obě strany. Hry jsou vytvořeny v etických podmínkách, z recyklovaných a recyklovatelných materiálů. .

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 4 let